Фінінспектори Чернігівщини за п’ять місяців 2015 року забезпечили відшкодування втрат на 7 млн.грн.
Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області протягом січня-травня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 7 млн.грн.
В межах наданих повноважень Держфінінспекцією в Чернігівській області вжито відповідні заходи, за підсумками яких упродовж звітного періоду відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 5 млн.грн.
Загальна суму фінансових ресурсів, які за результатами контрольних дій додатково надійшли до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств складає 2 млн.грн.
Керівникам місцевих органів влади, установ та підприємств направлено 73 інформації та забезпечено прийняття ними 29 управлінських рішень.
У 37 випадках до установ, які порушили бюджетне законодавство, застосовано заходи впливу у вигляді призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression