Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 червня, 12:10:33

Під час пожежі в господарчій будівлі загинула 77-річна жінка

10.06.2015   07:33Агенцiя

8 червня о 13:40 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу господарчої будівлі в с. Борсуків.

До місця пригоди прибули вогнеборці 7-го професійного пожежного посту з м. Остра. На цей час сусіди встигли винести з палаючої будівлі тіло 77-річної власниці помешкання, яка власноруч намагалася загасити пожежу.

Нажаль врятувати її життя вже було запізно. Через запізнє виявлення пожежі та виклик рятувальників будівля була повністю охоплена полум’ям.

Гасіння пожежі тривало майже півтори години, під час якого вогнеборці завадили вогню охопити розташовані поруч житлові будинки. Ймовірною причиною пожежі послужило необережне поводження з вогнем господарки.

Останні новини Чернігівщини

Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10

Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.

"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37

3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».

«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20

На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.

Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55

Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.

Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14

18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини