Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 22:13:15

Партію мобільних телефонів вартістю 329 тисяч гривень намагались незаконно ввезти в Україну мешканці Чернігівської області

21.02.2012   08:01

Порушення виявили співробітники митниці та прикордонники на митному посту “Сеньківка” Чернігівської митниці.

Автомобіль “Volkswagen” під керуванням мешканця Чернігівської області, що слідував разом з пасажиром з Російської Федерації до України, заїхав до смуги спрощеного контролю – “зелений коридор”.

Для здійснення поглибленого огляду автомобіль перемістили до “червоного коридору”, а водію та пасажиру запропонували заповнити митні декларації. Обидва громадянина заявили про відсутність у них будь-яких предметів, що підлягають декларуванню та оподаткуванню.

Але при здійсненні спільного митно-прикордонного огляду їх багажу у валізах, що знаходились в багажному відділенні автомобіля, було виявлено 412 мобільних телефонів в асортименті. З них 208 телефонів належали водію автомобіля і 204 – пасажиру.

За попередньою оцінкою вартість затриманих мобільних телефонів становить 329 тисяч гривень. Наразі відносно громадян порушено адміністративні справи, предмети правопорушення вилучені і зберігатимуться у митниці до винесення по справам рішення суду.
 

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.