Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 13:48:08

Чому стоять черги в "Чернігівгазі"? ВІДЕО

09.06.2015   10:18Агенцiя

Ганна Носенко живе у Чернігові. З роками її все частіше підводить здоров’я. Та й смерть сина стала для жінки важким тягарем. Ранок понеділка у пані Ганни почався з крапельниці та черги у абонентському відділі «Чернігівгазу». Як виявилося, замість звичних двадцяти вона використала за місяць аж 155 кубічних метрів палива.

Практика прогнозування показників лічильника не є новинкою – «Чернігівгаз» просить клієнтів передавати показники не пізніше останнього дня звітного місяця, інакше у платіжному документі стоятиме число, визначене за розрахунковим методом. У родині Носенків показники знімає не сама пенсіонерка, а контролер. Тим паче, робить це вчасно. Тож звідки взялися неточності? Добре було б, аби ситуація з пані Ганною обмежилась лише одним візитом у абонвідділ.

Та не менш часто трапляються випадки, коли робити перерахунок треба завдяки касирам банків чи відділень зв’язку, які не внесли у квитанцію дані з лічильника. Або ж неправильно провели фінансову операцію. Лариса Очерет квитанцію перевірила, проте оплата не пройшла своєчасно. Тож довелося оббивати пороги не лише «Чернігівгазу», а й банку.

Посприяв непорозумінням між підприємством-монополістом і громадянами Кабмін – зменшені норми споживання газу без лічильника набули чинності 6 травня, тож частину місяця обрахують за старими, а решту – за новими. Черги виникають і через нову ціну на газ, яка до вересня спільна для всіх – 7 гривень і майже 19 копійок. Дирекція «Чернігівгазу», між іншим, навіть рада була б її зменшити. Так, там уже були готові звертатися за допомогою до міліції, бо деякі користувачі стають на заваді працівникам, що хочуть зняти показники або ж вимкнути постачання газу загалі.

В абонентському відділі галас і черги. Інколи приходять аж надто агресивні клієнти, хоча й вони просто шукають правди. Їм подекуди бракує інформації. Та деякі консультанти не поступаються рівнем бадьорості. А яка подача – така й віддача. Фахівець «Чернігівгазу» зі зв’язків з громадськістю Наталія Свириденко каже, що культура поведінки – одна з постійних тем для виробничих нарад, але інколи людський фактор пересилює.

Можливо й так, але навіть простий консультант є обличчям компанії, і від нього, як і від звичайного монтера чи обліковця газу, залежить сума прибутку.


Останні новини Чернігівщини

У Корюківському лісгоспі розводитимуть плямистих оленів. У лісі огороджують більше 100 гектарів

У Корюківському лісгоспі розводитимуть плямистих оленів. У лісі огороджують більше 100 гектарів 12:33

Рішення про розведення оленів та поширення їх мисливськими угіддями – це амбітні плани Корюківського держлісгоспу.

Фермери Чернігівщини недоберуть 30-40% врожаю картоплі

Фермери Чернігівщини недоберуть 30-40% врожаю картоплі 12:29

Виробники картоплі на Чернігівщині цього року матимуть не лише менший урожай, але й менше товарної картоплі. Причиною цьому стали погодні умови, які негативно вплинули на середні та пізні сорти.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 441 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 441 особу 12:23

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 21 вересня в області щеплено першою та другою дозою 307 296 людей.

У стаціонарі з важким перебігом ковіду - майже тільки невакциновані

У стаціонарі з важким перебігом ковіду - майже тільки невакциновані 12:19

Кількість хворих на COVID-19 і госпіталізованих у лікарні Чернігова поступово збільшується.

Шкільні автобуси: як фермери і підприємці допомагають Ічнянській громаді

Шкільні автобуси: як фермери і підприємці допомагають Ічнянській громаді 12:12

Напередодні першого вересня Ічнянська територіальна громада, що на Чернігівщині, поповнилася двома сучасними автобусами для підвозу учнів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини