На Чернігівщині міліція викрила потужний підпільний деревообробний цех
Правоохоронці Чернігівщини виявили та задокументували незаконне підприємство з розпилювання деревини, яке функціонувало без дозвільних документів на самовільно зайнятій земельній ділянці.

Про це повідомляє СГЗ УМВС України в Чернігівській області.
В ході відпрацювання лісової галузі працівниками управління протидії злочинності у сфері економіки спільно з УДАІ Чернігівської області на одному з автошляхів Козелецького району було зупинено автомобіль КАМАЗ.
Автівка перевозила ліс-кругляк сосни об’ємом майже 14 куб.м без будь-яких документів, що підтверджують походження цієї лісопродукції. Правоохоронці затримали транспортний засіб разом з вантажем та доставили його до районного відділу міліції. Відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка).
В процесі подальшого розслідування цього кримінального провадження працівники управління протидії злочинності у сфері економіки виявили та задокументували функціонування потужного цеху, де здійснювалося пиляння деревини без дозвільних документів на самовільно зайнятій ділянці.
Підприємець організував незаконну діяльність декількох пилорам в Козелецькому районі Чернігівської області, самовільно зайнявши земельну ділянку площею понад 3 гектари. Своїми діями комерсант завдав інтересам держави значних збитків.
На території підприємства працівники міліції вилучили близько 1500 метрів кубічних пиловника без будь-яких документів.
На даний час вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень за статтями 197-1 Кримінального кодексу України (самовільне зайняття земельної ділянки) та 246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу).
Також правоохоронці перевіряють куди саме реалізовувався вищезазначений пиломатеріал.
Останні новини Чернігівщини
Карло Мускат з програмою “Miyagi” виступив у дворику філармонійного центру 14:37
16 серпня 2025 року саксофоніст, композитор, бендлідер Карло Мускат знову зустрівся з чернігівською публікою в рамках традиційних вечорів джазу у затишному дворику обласного філармонійного центру.
Як впоратися з тривогою: чернігівців запрошують на безоплатний онлайн-воркшоп з психологинею 14:35
Тривожні думки, конфлікти, безсонні ночі через обстріли — усе це виснажує і забирає сили.
Вимагали гроші у в’язнів задля їх безпечного знаходження в установі виконання покарань – викрито трьох осіб 14:31
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом особам у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, поєднаному з погрозою насильства над потерпілим, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України).
Жінки опановують «чоловічі» професії 14:09
Триває реалізація експериментального проєкту служби зайнятості, який дає жінкам можливість освоювати професії, що традиційно вважалися «чоловічими». Мета ініціативи — зруйнувати застарілі стереотипи, відкрити жінкам нові перспективи працевлаштування, а роботодавцям розширити можливості кадрового забезпечення.

Колишнього керівника держпідприємства засуджено до 8 років за розтрату зерна на 800 тис. грн 12:28
За публічного обвинувачення прокурорів Ніжинської окружної прокуратури визнано винним колишнього виконувача обов’язків директора державного підприємства у розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).