Процес повернення Новоселівській громаді пасовища триває
Проблемне питання роздачі земель пасовища громади Новоселівської сільської ради Чернігівського району учасникам АТО методично вирішується.
Учасникам АТО, які отримали ділянки на спірній землі, запропонували перенести їх на землі академії аграрних наук. На сьогодні триває процес передачі земельної ділянки з користування академії до загального земельного фонду. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч ініціативну групу громади села, що прийшла 8 червня на зустріч.
Обласна державна адміністрація активно працює з земельним фондом, щоб як найшвидше виділити земельні наділи учасникам АТО, які погодились з пропозицією залишити землі пасовища громаді та отримати ділянки в іншому місці. Загалом, останнім часом спірні земельні питання такого плану виникають і в інших районах Чернігівщини.
Наразі Новоселівська громада вже отримала накази про надання дозволу на оформлення пасовища та уклала угоду з землевпорядною організацією з виготовлення технічної документації.
Проте, за інформацією селян, 8 активістів серед учасників АТО постійно підбурюють громаду. Зокрема, завтра планують провести виділення ділянок в натурі на пасовищі, а це дає підстави у подальшому їх вільно продавати. Обурює громаду села і той факт, що державне земельне агентство в області без погодження роздає їх землі.
Уважно вислухавши громадян, Валерій Куліч зазначив, що вирішувати дане питання потрібно у людській площині.
— Нажаль, я не маю повноважень щоб вплинути на держкомзем. Для вирішення конфлікту, я звернусь до обласного прокурора та правоохоронних органів, щоб вони вивчили справу та не допустили ескалації. Ми методично будемо вирішувати цю проблему до повної перемоги, — запевнив керівник області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.