Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 02:39:31

Небезпечна гра дитини з сірниками призвела до пожежі

08.06.2015   13:00

З початку року на Чернігівщині внаслідок небезпечних ігор дітей з сірниками чи запальничками виникло 8 пожеж. Влітку, коли діти почали проводити багато часу на вулиці без належного нагляду дорослих, ризик виникнення пожеж значно збільшився.

Так, 6 червня о 19:40 у Городнянському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння стогу соломи на одному з приватних подвір'їв у с. Великий Листвен.

До місця події прибув з райцентру державний пожежно-рятувальний підрозділ. Гасіння пожежі тривало близько 45-ти хвилин під час якого рятувальники завадили вогню охопити розташований поруч житловий будинок. Пожежею знищено 3 тони соломи. 

Як з’ясувалося, поки власниця подвір’я займалась по господарству, залишений без належного догляду її 7-річний син знайшов сірники і став з ними гратися біля копиці. Як результат, виникла пожежа. На щастя дитина  не постраждала.

У зв’язку з цим, рятувальники закликають батьків контролювати розваги дітей, не залишати їх без нагляду, а сірники чи запальнички зберігати у недоступних для малечі місцях. Виховуйте у дітей навички безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем та пожежонебезпечними приладами. Виділіть кілька хвилин на день для відвертої розмови з дітьми, щоб дати їм чіткі знання про те, як уникнути небезпечної ситуації. Пам’ятайте, що дитяча безпека залежить, насамперед, від дорослих!

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини