Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 вересня, 22:01:43

До суду направлено обвинувальний акт відносно "серійного" крадія

08.06.2015   11:28

Прокуратурою м. Чернігова до Новозаводського районного суду направлено обвинувальний акт відносно чернігівця, який з квітня 2014 року по березень 2015 року вчинив більше шістдесяти крадіжок в обласному центрі.

Чоловік викрадав акумулятори з автомобілів, гроші з банківських карток, різний крам з підвальних приміщень та гаражів. Окрім того, обвинувачений, знайшовши місце, де зберігався металобрухт, звідти майже  кожної ночі восени та взимку викрадав зо три десятка кілограмів металу щоразу.

Загальна сума викраденого майна оцінюється більш ніж у 80 тисяч гривень.

Встановити особу зловмисника вдалося за допомогою відеозаписів з камер спостереження банкоматів та дактилоскопічних досліджень (на місцях вчинення правопорушень чоловік залишав сліди пальців рук, які дозволили його ідентифікувати).

На даний час у кримінальному провадженні призначений судовий розгляд.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43

«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.

Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01

За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03

У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором?

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22

Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.