Про епідемічну ситуацію з кору
На 20.02.2012 року в Чернігівський області зареєстровано 31 випадок підозри на кір (в Бобровицькому, Борзнянському, Ніжинському, Чернігівському, Сосницькому районах (по 1 випадку) та 26 - в місті Чернігові).
Впродовж 18-19 лютого зареєстровано 16 випадків підозри на кір по м.Чернігову, з них 15 - в юридичному коледжі (всі щеплені) та 1 випадок - студент Технологічного університету (дані про щеплення відсутні, епідзв'язок не встановлено).
Хворі з підозрою госпіталізовані до стаціонару, всі дорослі.
Епідситуація знаходиться на контролі санепідслужби.
Останні новини Чернігівщини
Міжнародний комітет Червоного Хреста підбиває підсумки роботи на Чернігівщині та планує подальшу співпрацю 11:07
Упродовж декількох днів в області працювала делегація Міжнародного комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ). До роботи долучилися також представники міністерств закордонних справ європейських країн, зокрема Польщі, Чехії, Латвії, Литви та Естонії.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж.
22 травня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1549 Російська агресія - Day 1549 Russian aggression
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.