Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 03:54:10

На Чернігівщині за добу загинуло 4 людини, серед яких 14-річний юнак,

20.02.2012   18:10Агенцiя

Незважаючи на те, що морози поступово відступають, ситуація з пожежами і загибеллю людей на них у Чернігівській області залишається напруженою.

Лише за добу з 19 на 20 лютого в області виникло 11 пожеж, під час яких 4 людини загинуло, ще одну травмовано. Основними причинами такої ситуації залишається необережність громадян у поводженні з вогнем, а також несправність приладів опалення й електромереж.

Трагедія, яка забрала життя 14-річного юнака, трапилась 19 лютого у Бахмачі по вул. Тиницька, 6. Євген прийшов до своєї тітки, що винаймала літню кухню у господарів. В цей час жінки не було вдома і хлопчина спочатку намагався розпалити грубу, потім поставив грітися електрочайник, а сам ліг відпочити. Проте, старенька електропроводка, яка була прокладена з порушеннями вимог пожежної безпеки, не витримала.
 
Сталося коротке замикання, а так звані “жучки” в електролічильнику замість стандартних запобіжників, в необхідний момент не спрацювали.

О 13:20 повідомлення про пожежу надійшло до районного відділу управління МНС в області. В кімнаті літньої кухні на ліжку рятувальники виявили тіло юнака без ознак життя. Євген задихнувся від небезпечних продуктів горіння.

У с. Смолянка Куликівського району через відсутність протипожежної розділки між опалювальним приладом та дерев’яними конструкціями перекриття загорілась літня кухня. У вогні загинула її 89-річна власниця.

20-го лютого о 3:42 в с. Салтикова Дівиця Куликівського району загинув 46-річний господар помешкання. Зі слів сусідів, чоловік зловживав спиртним, ніде не працював. Раніше в його оселі вже виникали пожежі, проте, завдяки пильності сусідів, трагедії вдавалося уникнути. Нажаль, вогонь помилок не прощає. Згубна звичка палити у ліжку в нетверезому стані і призвела до загибелі чоловіка.

Того ж ранку о 4:23 у Карпилівці Козелецького району через несправність електромережі загинула 85-річна жінка.

У зв’язку з цим, управління МНС та управління Держтехногенбезпеки в Чернігівській області звертаються до мешканців області з проханням дотримуватись вимог пожежної безпеки! Не зловживайте алкоголем, проявляйте обережність у поводженні з вогнем та при курінні. Перевіряйте справність приладів опалення. Дбайте про своє та життя тих хто з вами поруч.


Управління МНС та управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів

У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42

У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей

Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36

З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:31

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.