Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 13:04:26

Стоматолог з Чернігова мало не вбила хлопчика з гемофілією

06.06.2015   10:25Агенцiя

Батьки вже поскаржилися до прокуратури.

В Чернігові візит трирічного хлопчика до стоматолога завершився лікарняним ліжком. Дитині хворій на гемофілію вкололи знеболювальне. Йому стало зле - і зараз за його життя борються лікарі обласної дитячої лікарні. Деталі з'ясовували наші журналісти.

Будь-яке падіння для Кирилка може стати летальним. Й нього не згортається кров. Гемофілію виявили півтора роки тому. В особистій медичній карті цей діагноз є, каже бабуся. Тож батьки повели хлопчика до стоматолога без жодних побоювань.

"Він почав нервуватися та крутитися, а тоді вона й каже давайте введемо йому анастезію, щоби він спокійно себе вів. Невістка каже що у нас гемофілія, на що лікар. Ми мені не розказуйте я сама знаю і навчати мене не потрібно", - говорить Надія Москаленко, бабуся.

Після лікування зубів обличчя хлопчика набрякло. Бабуся показує фотографію онука. Таким він став уже за дві години. Минуло дві доби, а медикам дитячої лікарні ще не вдалося зупинити кровотечу.

"Йому полічили зуб і зробили укол, а уколу ніякого не треба робити, він дуже тяжкий", - говорить Ірина Баєвська, завідуюча відділення чернігівської обласної дитячої лікарні.

Прокоментувати свої дії стоматолог, яка робила анестезію, відмовилася. Ось як коментують це юристи.

"Для лікаря це вже однозначно, можна кваліфікувати як лікарську недбалість, а якщо це призведе до тяжкого стану, хоча вже є ускладнення зі здоров'ям. Це кримінальна відповідальність, якщо мала місце лікарська помилка", - говорить Олексій Кінебас, адвокат.

В дитячій стоматполіклінніці розповіли, що більшість скарг, що надходять до адміністрації, адресовані саме цій лікарці. На її рахунку кілька доган, та звільнити з посади чи відсторонити її забороняє закон.

"Кодекс законів про працю забороняє звільнити з посади матір одиначку, яка виховує неповнолітню дитину і вона про це знає і це стосується і цієї лікаря", - говорить Володимир Струц , головний лікар дитячої стоматполіклініки.

Батьки вже поскаржилися до прокуратури. Їхню заяву внесли в єдиний реєстр. Та стоматолог і надалі приймає маленьких пацієнтів.


http://podrobnosti.ua/2038927-stomatolog-z-cherngova-malo-ne-vbila-hlopchika-z-gemoflju.html
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: як приготувати курку в рукаві для запікання 11:51

Винахідник рукавів для запікання — справжній геній. Адже це кухонне пристосування максимально спростило процес приготування страв і позбавило господинь від подальшої необхідності вимивати духову шафу.

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала

21 червня – День літнього сонцестояння, або справжній День Купала 11:49

Літнє сонцестояння – це астрономічний початок літа, у цей день у Північній півкулі встановлюється найдовший день та найкоротша ніч. Подібне явище спостерігається у цей же час у грудні, коли тривають найдовша ніч і найкоротший день у році.

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня

Гороскоп на наступний тиждень з 21 по 27 червня 11:44

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 21 по 27 червня 2021 року.

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

АНОНСИ ПОДІЙ