В Чернігові завершилася спартакіада з військово-прикладних видів спорту до дня захисника вітчизни
В Чернігові завершилася міська спартакіада "Військові старти" з військово-прикладних видів спорту до Дня захисника Вітчизни.
Організаторами турніру виступили Чернігівський об'єднаний міський військовий комісаріат, відділ з питань фізичної культури та спорту Чернігівської міськради, Чернігівське управління освіти та міська організація товариства сприяння обороні України.
В турнірі брали участь біля 200 учнів і студентів обласного центру. Спартакіада проходила в два етапи. Спочатку юнаки змагалися на влучність у стрільбі в приміщенні обласного стрілецького тиру.
А завершальний етап проходив у спортивному залі загальноосвітньої школи № 35, де старшокласники підтягувалися на турніку, віджималися від підлоги, розбирали і збирали автомат Калашникова. Але найбільше захоплення вболівальників та глядачів викликала фінальна військово-спортивна естафета.
За підсумками всіх конкурсів у напруженій боротьбі з мінімальною перевагою перше, друге та трете місце здобули команди шкіл №32, 35 і 33 відповідно.
Чернігівській міській військовий комісар полковник Володимир Кравчук нагородив переможців "Військових стартів" кубками та грамотами.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression