Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:57:42

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта"

05.06.2015   12:30Агенцiя

Прокуратура через суд змусить ПАТ "Укрнафта" виконати зобов’язання по фінансуванню програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн. грн.

Прокуратурою області до господарського суду пред’явлено позов про стягнення з публічного акціонерного товариства „Укрнафта” на користь департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації коштів на фінансування програми соціально-економічного розвитку Чернігівської області на 2013-2014 роки у сумі понад 11 млн.грн.

Установлено, що 16.10.2013 Чернігівською облдержадміністрацією з ПАТ «Укрнафта» укладено договір, відповідно до умов якого  упродовж 2013-2015 років для розвитку соціальної інфраструктури в районах (Варвинський, Прилуцький, Талалаївський) активного видобутку нафти та газу передбачено перерахування частини прибутку від видобутку корисних копалин для будівництва та реконструкції шкіл, лікарень, дитячих садків.

Водночас, протягом 2013-2015 років кошти у сумі понад 11 млн. грн. до Чернігівської області не надійшли. Неодноразові звернення до керівництва акціонерного товариства щодо належного виконання умов угоди про фінансування залишилися безрезультативними.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.