Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 08:30:11

Про ускладнення епідемічної ситуації із захворюваності на гострі кишкові інфекції серед населення м. Чернігова

01.06.2015   10:51Агенцiя

За період з 18.05 по 28.05.2015 року серед населення м. Чернігова зареєстровано 66 випадків захворювань на гострі кишкові інфекції, з яких у 34 випадках лабораторно підтверджено діагноз сальмонельозу (SalmonellaEnteritidis - 32, SalmonellaTiphymurium – 1, SalmonellaFulica – 1).

При епідеміологічному розслідуванні з’ясовано, що ймовірними факторами передачі збудника інфекції можуть бути майонез, куряче м'ясо (стегенця, крильця, фарш, печінка) та яйця, які придбані в торговельній мережі міста і вживались в їжу в основному в домашніх умовах.

З метою визначення джерела та фактору передачі інфекції Держсанепідслужбою у вогнищах захворювань та на підприємствах торгівлі відібрано проби зазначеної продукції для лабораторних досліджень.

За результатами досліджень у зразках майонезу «Провансаль Люкс» 35% жирності, 200 г, виготовленого 12.05.2015 року приватним підприємством «Бест», м. Бровари Київської області, відібраних у вогнищах, виявлено збудник сальмонельозу (Salmonella enteritidis).

Проводиться робота щодо призупинення реалізації майонезу, виготовленого 12.05.2015 року в торгівельній мережі та закладах громадського харчування.

Держсанепідслужбою України проводиться комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху.


http://www.dsesu.gov.ua/ua/dses-ua/novyny/item/1170-pro-uskladnennia-epidemichnoi-sytuatsii-iz-zakhvoriuvanosti-na-hostri-kyshkovi-infektsii-sered-naselennia-m-chernihova

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста

У Чернігові скасовуються всі святкові заходи з нагоди Дня міста 08:22

Заклади освіти у Чернігові працюватимуть у звичному форматі. На он лайн школи переходити не будуть , – заявив міський голова на зустрічі з керівниками навчальних закладів 21 вересня.

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова

У Чернігові відкрили пам'ятний барельєф на честь колишнього міського голови Василя Хижнякова 08:19

Урочисте відкриття меморіальнї дошки з погруддям колишнього міського голови Чернігова Василя Михайловича Хижнякова відбулося сьогодні, 21 вересня, на День міста Чернігова.

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади

Поліція інформує: ТОП-5 аварійно-небезпечних місць Менської громади 08:14

Протягом останніх 6 років (2016-2021р.р.) на території Менської територіальної громади Корюківського району сталося 86 дорожньо-транспортних пригод, в яких 22 особи загинули та 108 людей отримали тілесні ушкодження.

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф»

Консолідація зусиль та конструктивний діалог. Про ситуацію на ДП «Чернігівторф» 08:09

Про шляхи розв'язання проблемних питань ДП «Чернігівторф» говорили сьогодні на нараді в облдержадміністрації, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

Поліція Чернігівщини шукає свідків ДТП між Меною та Корюківкою

Поліція Чернігівщини шукає свідків ДТП між Меною та Корюківкою 07:58

Поліцейські встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди, в результаті якої загинула людина.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини