Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 вересня, 23:19:53

Учні чернігівських 1-ї та 28-ї шкіл відвідали менський зоопарк

30.05.2015   17:51Агенцiя

Поїздка відбулася 29 травня за підтримки Геннадія Корбана. Після приїзду додому діти отримали подарунки.

Погодні умови у вигляді дощу не змогли зіпсувати настрій школярів. Вони були задоволені та активно потім обговорювали побачене. Після приїзду до Чернігова діти отримали подарунки та зробили пам′ятне фото.

Учителі та організатори теж позитивно відгукуються про реалізований захід. «З′їздили ми чудово. Усе сподобалося й дітки просто щасливі. Потрібно більше таких поїздок» ‒ у завершення констатували організатори.

Геннадій Корбан особисто поспілкуватися з учнями після приїзду. Під час розмови наголосив, що важливо знати історію свого краю та малої батьківщини, побувати в різних її куточках та побачити Україну. Крім того він вважає, що від бази, яку суспільство та влада закладе в підростаюче покоління, залежить їхній моральний розвиток та не тільки. «Я вважаю, що місцева влада повинна виділяти на це [освітні програми ‒ авт.] більше коштів. Вона зацікавлена, щоб молодь залишалася тут, відбудовувала цей край, місто й були зацікавлені в його розвитку. Для цього потрібні гроші й їх варто вкладати, перш за все, у дітей».

Їз приводу своєї допомоги в організації поїздки Геннадій Корбан сказав таке: «В усій країні кажуть, що немає грошей. Пріоритетні речі ‒ медицина та освіта. На них варто знайти кошти. Краще не побудувати якийсь черговий об′єкт, а обов′язково профінансувати освіту та медицину. Першочергове наше завдання ‒ виростити здорову націю».

PR

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.