Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 квітня, 06:36:26

Пустощі з сірниками 9-річної дівчинки призвели до пожежі житлового будинку

30.05.2015   10:10

28 травня о 18:10 у Менському районі до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в с. Величківка.

За викликом на місце події з райцентру прибуло два відділення 10-ї державної пожежно-рятувальної частини. На цей час в оселі спостерігалося горіння та сильне задимлення, а полум’я встигло поширитися на дах оселі. Вогнеборці о 18:30 локалізували, а о 19:00 остаточно ліквідували загоряння. В ході гасіння врятовано поруч розташовану господарчу будівлю.

Як з’ясувалося, ймовірною причиною пожежі стали пустощі з вогнем 9 річної доньки господарів будинку. Поки мати займалась хатніми справами, залишена без належної уваги Софія знайшла сірники і вигадала небезпечні ігри. В результаті пожежі вогнем пошкоджено стіни, перекриття будинку та речі домашнього вжитку. Ніхто з мешканців оселі не постраждав.
 
Тому, рятувальники Управління ДСНС у Чернігівській області вкотре звертаються до батьків з проханням: контролюйте розваги дітей та власним прикладом виховуйте у них навички культури безпечної поведінки.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини