Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 15:05:35

Офіційні стосунки з роботодавцем – користь і працівникам, і бюджету

29.05.2015   08:18Агенцiя

Протягом січня – квітня фахівці підрозділів доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернігівській області перевірили 45 суб’єктів господарювання щодо своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування при виплаті заробітної плати та інших доходів громадянам.

руки

руки

Як повідомила заступник начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб Наталя Кузнецова, за результатами проведених перевірок донараховано 11млн. 646 тис. грн., з них 11 млн. 2 тис. грн. - податку на доходи фізичних осіб. 

Під час 13 документальних перевірок виявлені факти, коли податок на доходи фізичних осіб до бюджету не перераховувався, або перераховувався лише частково. Відтак порушникам податкового законодавства нараховано додатково сплатити до бюджету 9 млн. 548 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та майже 160 тис. грн. єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Приміром, працівники ДПІ у м. Чернігові під час документальної перевірки одного з банків виявили, що до бюджету не сплачувався податок на доходи фізичних осіб з нарахованих сум відсотків за  депозитними вкладами громадян. Відтак, банку  донараховано сплатити до бюджету 6 млн. 385 тис. грн. 

Ревізори Прилуцької ОДПІ, перевіривши товариство з обмеженою відповідальністю, встановили, що із заробітної плати працівників не повністю перераховували податок на доходи фізичних осіб. Порушникам доведеться доплатити бюджету 1 млн. 151 тис.грн.
Фахівці фіскальної служби тримають на контролі і питання використання нелегальної найманої праці – як щодо виявлення таких працівників, так і упередження неофіційного працевлаштування. З цією метою аналізується податкова звітність, порівнюються обсяги виручки, види діяльності платників, опрацьовується інформація, яка надходить від інших органів влади. 
 
Саме завдяки таким заходам протягом січня-квітня податківці посприяли, щоб роботодавці офіційно оформили трудові відносини з 953 найманими працівниками, до державної реєстрації залучено 342 особи. Працівники одержали офіційну роботу і соціальні гарантії, а бюджет - додатково матиме  432 тис. грн. податків.

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.