Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 23:21:03

Відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту обласної Програми розвитку інформаційної та видавничої сфер області на 2016–2020 роки

28.05.2015   10:03Агенцiя

27 травня відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту обласної Програми розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки.

Андрій Подорван, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, підкреслив, що основними засадами у процесі роботи над новою програмою мають бути прозорість, публічність, врахування пропозицій з боку громадськості, а також практична ефективність запланованих заходів.

Валерій Сорокін, начальник відділу співпраці зі ЗМІ Департаменту, секретар робочої групи, ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності та заходами, які пропонується включити у проект Програми.

В обговоренні взяли участь члени робочої групи: Олена Конечна — голова обласної організації Національної спілки письменників України, Олександр Назаренко — голова громадської організації «Асоціація регіональних ЗМІ», Юлія Кукуюк — начальник відділу фінансів соціально-культурної сфери Департаменту фінансів обласної державної адміністрації.

До 10 червня триватиме прийом пропозицій до проекту програми обласної Програми розвитку інформаційної та видавничої сфер Чернігівщини на 2016–2020 роки безпосередньо від членів робочої групи.

Після їх опрацювання та узагальнення проект програми буде винесено на громадське обговорення.

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.