Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 січня, 09:41:09

На засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Чернігівській області говорили про РРО, кадри та інше

27.05.2015   09:39Агенцiя

Відбулося чергове засідання Громадської ради при ГУ ДФС у Чернігівській області, на якому були розглянуті актуальні питання.

Після обговорення прийняті зміни до Положення про Громадську раду щодо  періодичності проведення її засідань.
   
Голова Громадської ради Сергій Калашник у своїй доповіді прозвітував про роботу. Він закликав колег до активнішої роботи у комітетах, більше вносити  пропозицій, які цікавлять громадськість, залучати до їх розгляду експертів і працівників ДФС.
   
До порядку денного також було включено питання щодо застосування РРО для підприємців-спрощенців 2 та 3 груп. 
   
На запрошення громадськості на засіданні виступила начальник відділу персоналу   Головного управління ДФС області Раїса Зарецька. Вона розповіла про кадрову політику в органах ДФС, детальніше зупинилася на питаннях кадрового потенціалу, розповіла про вимоги до відбору персоналу, умови роботи та оплати праці, а також запропонувала Громадській раді спрямувати спільні зусилля на підвищення іміджу фіскальної служби.

Останні новини Чернігівщини

“День Тетяни у колі друзів” 08:47

11 січня 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр традиційно зібрав друзів, готових поділитися один з одним щирими емоціями. Цього дня шанувальники мистецтва зустрілися, аби разом відсвяткувати Тетянин день — особливе свято, присвячене небесній покровительці всіх Тетян.

В Україні діє оновлений Календар профілактичних щеплень: що змінилось 08:41

За даними ВООЗ, вакцинація щорічно запобігає 3,5–5 мільйонам смертей у світі. Це безпечний спосіб захистити себе від інфекційних захворювань, які без вакцинації становлять серйозну загрозу тяжких ускладнень чи смерті.

5 січня: цей день в Україні і світі

5 січня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1419 Російська агресія - Day 1419 Russian aggression

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня

Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02

У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій

Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33

Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини