11 осіб госпіталізовано у смт. Варва внаслідок отруєння у місцевому кафе
11 осіб госпіталізовано у смт. Варва внаслідок отруєння у місцевому кафе, передає УНН з посиланням на прес-службу ДСНС.
"22 травня до оперативно-чергової служби ДСНС України надійшла інформація про те, що протягом 16-17 травня у смт Варва до інфекційного відділення центральної районної лікарні з попереднім діагнозом – гостра кишкова інфекція госпіталізовано 11 осіб, які вживали страви в кафе “Зодіак”", - йдеться у повідомленні.
Станом на 7 год. 23 травня госпіталізовані знаходяться в стані середнього та легкого ступеню важкості.
"Фахівцями СЕС в осередку захворювання проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів. Причина захворювання встановлюється. Подія знаходиться на контролі Управління ДСНС у Чернігівській області", - додали у прес-службі.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.