Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 16:39:23

Відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту обласної Програми "Чернігівська громада"

21.05.2015   15:50Агенцiя

20 травня відбулося перше засідання робочої групи з розробки проекту обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016—2020 роки «Чернігівська громада».

Андрій Подорван, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, ознайомив присутніх з станом виконання обласної Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012—2015 роки «Чернігівська громада», окреслив мету та завдання відповідної Програми на 2016 — 2020 роки.

В обговоренні взяли участь члени робочої групи: Вадим Антошин, голова Громадської ради при обласній державній адміністрації, представник Чернігівської міської громадської організації «Форум порятунку міста Чернігова», Віктор Тарасов, голова громадської організації «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини», Юлія Кукуюк, начальник відділу фінансів соціально-культурної сфери Департаменту фінансів обласної державної адміністрації, Тетяна Ярошенко, представник Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Також Андрій Подорван підкреслив, що головною метою Програми є забезпечення участі інститутів громадянського суспільства області у формуванні та реалізації державної та регіональної політики, налагодження ефективної взаємодії громадськості з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Присутнім членам робочої групи було запропоновано протягом двох тижнів надати свої пропозиції до проекту Програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2016 — 2020 роки, після опрацювання яких проект Програми буде винесено на громадське обговорення.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.