Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 06:47:00

Прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо інспектора ДАІ за фактом службового підроблення

20.05.2015   07:36

Прокуратурою Чернігівської області направлений до суду обвинувальний акт щодо інспектора ДАІ з обслуговування міста Чернігова за фактом службового підроблення, за ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням зібрано докази складання ним в інтересах винуватця ДТП протоколу про адміністративне правопорушення на сторонню особу.

Наслідком дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася в травні минулого року, став наїзд автомобіля на сходи магазину по вул. Бєлова в м. Чернігові. Водій, який порушив правила дорожнього руху, з місця події зник.

За висновком слідства, особу цього водія працівник ДАІ встановив. Але після того, з метою уникнення водієм адміністративної та матеріальної відповідальності, вніс до протоколу про адміністративне правопорушення завідомо неправдиві дані, нібито за кермом знаходилась інша людина. Як встановлено експертизою, пояснення від імені цієї особи написав і підписав водій.

Злочин було виявлено після того, як до прокуратури зі скаргою звернулась громадянка, на яку було складено цей протокол. За її зверненням було зареєстроване кримінальне провадження, досудове розслідування в якому підтвердило правоту заявниці та встановило об’єктивні обставини подій.

На даний час підозрюваний за клопотанням прокуратури від посади інспектора ДАІ судом відсторонений.

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини