Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 березня, 07:35:10

Під час ліквідації пожежі вогнеборці виявили тіло чоловіка

18.05.2015   11:37

17 травня о 23:59 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в одній з квартир 5-ти поверхового житлового будинку по вул. Рокосовського, 21.

За викликом через 5 хвилин на місце події прибуло відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини. На той момент з вікон оселі на 2-му поверсі виходив дим, а в під’їзді спостерігалося задимлення.

Рятувальники о 00:35 локалізували, а о 00:47 остаточно ліквідували пожежу. В одній з кімнат квартири вогнеборці на підлозі виявили тіло 76-річного власника помешкання.

Причина пожежі та обставини її виникнення встановлюються.

Останні новини Чернігівщини

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

11 березня: цей день в Україні і світі

11 березня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1477 Російська агресія - Day 1477 Russian aggression

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини