Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 15:22:31

Міліція затримала шкільну крадійку

18.05.2015   11:35

Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ оперативно затримали злодійку, яка в шкільному класі обікрала вчительку. Зловмисниця лише нещодавно звільнилася з місць позбавлення волі, де відбувала покарання за аналогічні злочини.

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, 14 травня до чергової частини надійшла заява від вчительки однієї з загальноосвітніх шкіл міста про те, що під час перерви з кишені її сумки, яка знаходилася в класі, викрадено гаманець з грошовими коштами в сумі 3 тисячі гривень та банківськими картками.

В ході проведення перевірки працівниками міліції було встановлено, що потерпіла залишила сумку в класі без нагляду. До приміщення зайшла невідома жінка. Вона підійшла до вчительського столу і запитала в учня, який в той час також перебував у класі, де вчителька. Поки дитина відповідала на питання та на хвилину відволіклась, незнайомка забрала з кишені сумки гаманець з грошима.

В подальшому дитина змогла детально описати оперативникам прикмети зловмисниці, за якими правоохоронці і встановили її особу.

Крадійкою виявилася 26-річна мати трьох дітей, яка нещодавно умовно-достроково звільнена з міць позбавлення волі де відбувала покарання за скоєні аналогічні злочини. За місцем мешкання жінки працівники міліції вилучили 2600 викрадених гривень. Решту, з її слів, вона встигла витрати на дітей. Місцезнаходження банківських карток та гаманця з’ясовується.

Як повідомив полковник міліції Володимир Рапута, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається штрафом від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Жінка перевіряється на причетність до інших «шкільних» крадіжок. Досудове розслідування триває.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression