Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 19:58:47

Вогнеборці та лісокористувачі ліквідували пожежу молодих насаджень

13.05.2015   13:13

12 травня о 16:45 у Ріпкинському районі до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про загоряння поблизу райцентру молодих насаджень у лісовому масиві ДП "Добрянське лісове господарство".

На місце події прибуло з два відділення державної пожежно-рятувальної частини з Ріпок, чотири добровільні пожежні команди з ДП "Добрянське лісове господарство" та ДП "Ріпкирайагролісгосп", а також три трактори з плугами.

У ліквідації пожежі, яка тривала півтори години, було задіяно 30 вогнеборців та лісокористувачів. Завдяки їх спільним професійним та злагодженим діям не допущено розповсюдження вогню на лісовий масив.

Ймовірною причиною виникнення пожежі послужив підпал.

За словами місцевих жителів, компанія молодих людей на позашляховику їздила лісовим масивом і підпалювала суху рослинність. Рятувальники та лісокористувачі нарахували близько 30 осередків займання.

По факту пожежі правоохоронними органами проводиться розслідування. Постраждалих немає. Вогнем знищено лісові насадження на площі 1,1 га.

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини