Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 01:31:41

В Чернігові міліція затримала двох автовикрадачів

13.05.2015   07:33

Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ затримали двох чернігівців, які викрали легковик «ВАЗ-2107».

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, 7 травня до чергової частини надійшло повідомлення за фактом незаконного заволодіння автомобілем "ВАЗ-2107".

На місце події виїхали працівники міліції, які оперативно затримали двох чернігівців 1983 та 1989 років народження. Обидва знаходилися в стані алкогольного сп'яніння. В ході подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що чоловіки вночі відпочивали в нічному розважальному закладі та добряче напилися.

Повертаючись додому, вони побачили біля одного з будинків по вулиці Горького автомобіль «ВАЗ-2107», який вирішили викрасти. Відчинивши дверцята (зі слів викрадачів, автівка була не замкнена), один з чоловіків сів у салон, але тут спрацювала сигналізація. На її звук вибіг сторож з сусіднього будинку, який і викликав міліцію.

В цей час викрадачі з'єднали дроти і завели двигун, але машина різко покотилася по дорозі та в'їхала у стіну будинку. Затримані зізналися у скоєному і дали правдиві свідчення. Автомобіль "ВАЗ-2107 передано законному власнику.

Володимир Рапута повідомив, що за фактом незаконного заволодіння автомобілем відкрите кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом) - карається штрафом від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

 Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним

Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04

Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.

25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23

День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини