Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 11:36:04

Чернігівці урочисто відзначили ювілейне 70-річчя Великої Перемоги над нацизмом в Європі

09.05.2015   16:51Агенцiя

9 травня урочисте відзначення сімдесятої річниці Великої Перемоги над гітлерівськими загарбниками розпочалося з хвилини мовчання та покладання квітів до братської могили воїнів у сквері імені М. Попудренка, які полягли в боях за свободу та незалежність нашої Батьківщини.

В урочистостях взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч, голова обласної ради Микола Звєрєв, народні депутати України Владислав Атрошенко та Олег Купрієнко, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, голова обласної організації ветеранів України Анатолій Москаленко, голова Чернігівської міської ради ветеранів Ірина Четвертак, ветерани Другої світової війни, представники установ та організацій, жителі міста над Десною.

Продовжилися заходи з нагоди ювілейної річниці Перемоги покладанням квітів до могили Невідомого солдата та мітингом-реквіємом біля на Меморіалі Слави біля підніжжя Болдиних гір, де на гранітному постаменті в бронзі застигли чотири величні фігури: воїн древнього Чернігівського князівства у шоломі з мечем і списом та щитом із зображенням старовинного герба Чернігова, солдат Другої світової війни, народний месник і жінка-трудівниця.

Перед громадськістю виступили керівники області та міста, ветерани, представники громадських організацій.

Зокрема, вітаючи від імені обласної ради ветеранів Великої Вітчизняної та всіх присутніх, Микола Звєрєв, наголосив:
- У ці пам'ятні дні ми вшановуємо подвиг нашого народу та його визначний внесок у здобуток Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Ми висловлюємо високу шану повагу усім, хто мужньо боронив та відстоював свободу і незалежність рідної Батьківщини на фронтах, в підпіллі і партизанських загонах, допомагав відроджувати країну із руїн та згарищ.

— Час стрімко відділяє нас від священної миті перемоги, що подарувала нам щастя жити на рідній землі, віру в торжество справедливості, гордості за свій народ. Ми в безоплатному боргу перед мільйонами наших батьків і дідів, які закрили нас і прийдешні покоління від страшного подиху війни.
Вашими зусиллями не лише здобуто Велику Перемогу, але й в рекордно короткі строки відбудовано країну. Піклування про ветеранів та увага до них – святий обов’язок для всіх органів державної влади. Спільними зусиллями ми маємо оточити кожного ветерана щоденною увагою, підтримувати їх у випробовуваннях сьогодення, - наголосив у вітальному слові Валерій Куліч.

Опісля учасники урочистих заходів поклали квіти до «вічного вогню» на Пагорбі Слави.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.