Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 травня, 12:06:18

Прокуратура зобов’язала підрядника встановити в Срібнянській лікарні твердопаливнії котел

09.05.2015   09:53

За позовом прокуратури Господарський суд Чернігівської області 30 квітня прийняв рішення на користь Срібнянської центральної районної лікарні.

Цим рішенням він зобов’язав одне з підприємств Чернігова виконати умови укладеного кілька років тому договору та встановити в Срібнянській ЦРЛ альтернативний твердопаливний котел, а також виконати пусконалагоджувальні роботи для його подальшої експлуатації.
 
Ще у 2009 році між лікарнею та цим підприємством укладено договір підряду, який фінансувався з державного бюджету та передбачав, у тому числі, встановлення такого котла. Додатковий котел на твердому паливі мав допомогти лікарні не тільки в нагріванні приміщення, а і в економії бюджетних коштів.
 
Строк виконання договору сплинув ще у 2011 році, виконані роботи оплачено, однак Срібнянська лікарня не мала змоги користуватися альтернативним паливом через те, що установлений котел був непридатний для експлуатації.
 
Незважаючи на численні звернення головного лікаря ЦРЛ, у тому числі до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, альтернативний твердопаливний котел так і не було введено в експлуатацію.
 
Внаслідок неналежного виконання договору лікувальний заклад позбавлений можливості користуватися альтернативним видом опалення.
 
На сьогодні державні інтереси поновлено завдяки прокурорському втручанню та справедливому судовому рішенню. Підрядник має завершити роботи за рішенням суду.

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.