Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 жовтня, 07:06:18

За втручання прокуратури водойму площею 18 га забрано в орендаря, який її занедбав

07.05.2015   10:42

Прокуратурою Чернігівської області вжито заходи до скасування розпоряджень Бахмацької райдержадміністрації, якими у користування приватному підприємству передано водний об’єкт площею 18 га вартістю майже 300 тис грн.

Орендар цієї ділянки заявив про намір використання водного об’єкту для риборозведення ще у 2007 році, у зв’язку з чим місцевою владою прийнято відповідні розпорядження для надання цієї ділянки в оренду.
 
Однак договір оренди землі між орендарем та Бахмацькою райдержадміністрацією не укладено, до використання водойми підприємство не приступало.

Через не використання земельної ділянки водного фонду за цільовим призначенням її природні характеристики погіршилися: водний об’єкт знаходиться у незадовільному стані, захаращений, риборозведення не здійснюється, доступ до водойми відсутній. Кошти, які б за звичайних обставин могли надходити до бюджету за використання землі, не сплачуються.

Окрім того, що нераціональне використання земельної ділянки призвело до погіршення її якостей та властивостей, воно унеможливило надання її в користування інших осіб з метою ефективного та оплатного використання.

Для виправлення такого становища прокуратурою Чернігівської області в інтересах держави був заявлений позов до суду. За результатами його розгляду 29 квітня Чернігівським окружним адміністративним судом постановлено скасувати розпорядження райдержадміністарції про надання в користування цього водного об’єкту як недоцільні та неефективні за очікуваними та фактичними результатами.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1033 нових випадки COVID-19 19:48

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 жовтня в області зафіксовано 1033 нових випадки COVID-19.

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.