Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 жовтня, 16:12:19

В Чернігові затримано квартирних злодіїв-гастролерів з Києва

07.05.2015   07:25

Працівники карного розшуку Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ оперативно затримали двох серійних злодіїв зі столиці.

Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ полковник міліції Володимир Рапута, 5 травня до чергової частини надійшла заява від чернігівки, що з квартири, яку вона здавала в оренду, невідомі намагаються викрасти речі.

На місце події негайно виїхали працівники міліції, які затримали двох чоловіків при спробі винести речі з квартири. Один із затриманих був у темних рукавичках. В ході подальшої перевірки оперативники міськвідділу встановили, що затримані - жителі Київської області 1970 та 1981 років народження. Старший знаходився в розшуку за злочини, скоєні в Києві.

В столиці цей кримінальний дует купував викрадені паспорти, переклеював в них фото, а потім за підробленими паспортами винаймав квартири. Після цього квартира перездавалася в оренду кілька разів. Плата з орендарів бралася за півроку або рік наперед. Коли шахрайські дії чоловіків було викрито, вони втекли до Чернігова. Тут за аналогічною схемою з підробленими паспортами вони одночасно винайняли дві квартири в одному районі.

Це стало їх фатальною помилкою, бо власники квартир знали один одного. Також багато чернігівців з інтернет-новин вже знали про крадіжки в орендованих квартирах, що трапилися останнім часом в місті. Тож, засумнівавшись в порядності орендарів, власниця однієї з квартир звернулася до міліції.

В подальшому працівники карного розшуку встановили, що цей дует причетний до двох крадіжок з орендованих чернігівських квартир. З однієї зловмисники викрали навіть посуд та килим з підлоги.

Володимир Рапута повідомив, що за фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Працівники міліції перевіряють злодіїв на причетність до аналогічних злочинів, скоєних в інших областях України.

Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини