Прокуратурою Чернігівської області порушено кримінальну справу за фактом незаконного відчуження майна територіальної громади
Перевіркою встановлено, що службові особи однієї з сільських рад Прилуцького району всупереч положенням Закону України “Про місцеве самоврядування в України”, без рішення сесії сільської ради уклали з комерційною структурою договір куплі-продажу цілісного майнового комплексу, який перебував у комунальній власності.

При цьому майно ринковою вартістю майже 1,5 млн. грн. (складські та виробничі приміщення) було реалізоване за фіктивним експертним висновком за безцінь – 63 тис. грн. За даним фактом прокуратурою Чернігівської області порушено кримінальну справу за ознаками ст. 364 ч.2 та ст. 366 ч.2 Кримінального кодексу України.
Ведеться слідство.
Останні новини Чернігівщини
Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40
З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила майже 7 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 10:18
В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги».
На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47
У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.
Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35
У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.
У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному вирощуванні конопель та зберіганні наркотичних засобів 08:53
Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю поліції Чернігівщини отримали інформацію про те, що 51-річний житель Чернігова незаконно облаштував на території свого господарства дві теплиці у яких здійснює культивування рослин коноплі.