Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 17:19:20

"Нерест риби для браконьєрів не перешкода"

28.04.2015   14:35

22 квітня поточного року, у період весняно-літньої заборони на лов водних біоресурсів у 2015 році, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області під час рейду державного нагляду (контролю) в галузі збереження рослинного та тваринного світу виявлено факт лову риби забороненими знаряддям – сітками зяберними і поріжними у кількості 18 шт., загальною довжиною 958 м, на водоймі “Замглай” біля села Вишневе Ріпкинського району Чернігівської області, який здійснював житель вищеназваного села.

При цьому громадянин незаконно виловив рибу цінних видів таку: карась сріблястий 43 шт., щука 8 шт., окунь 5 шт., краснопірка 18 шт., плітка 27 шт., загальною вагою 18 кг, чим завдав збитків навколишньому природному середовищу на суму 7055,00 (сім тисяч п’ятдесят п’ять грн. 00 коп.) грн.

По факту порушення вимог статей 27, 52-1 Закону України “Про тваринний світ”, пункту 3.15 Правил любительського і спортивного рибальства, стосовно вказаного громадянина складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. ІV ст. 85 КУпАП і супутні матеріали. Сітки, човен, незаконно виловлену рибу вилучено у встановленому порядку.

Оформлені матеріали направлені до Ріпкинського районного суду Чернігівської області для прийняття рішення про передачу їх прокуророві, або органу досудового розслідування для відкриття кримінального провадження за ст. 249 КК України, або притягнення вищезазначеного громадянина до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 85 КУпАП і вирішення питання про відшкодування шкоди обумовленої незаконним добуванням риби.

Звертаємося до небайдужих Чернігівчан по збереженню довкілля у випадку виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства на території області Держекоінспекція у Чернігівській області просить Вас, повідомити за телефонами гарячої лінії: (04622) 65-13-62; 4-23-73
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56

У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру

Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48

Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:39

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03

У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини