Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:25:55

Прокуратуроа довела в суді вину колишнього правоохоронця, який торгував наркотичною сировиною та незаконно зберігав у себе вдома боєприпаси

28.04.2015   06:42Агенцiя

Прокуратурою Чернігівської області доведено в апеляційному суді вину колишнього працівника одного з районних відділів міліції, який у 2013 році, на той час іще працюючи у правоохоронних органах, «підробляв» незаконним збутом особливо небезпечного наркотичного засобу ― каннабісу.

Підсудного було викрито відділом внутрішньої безпеки УМВС області після здійснення в нього двох оперативних закупівель цієї наркотичної сировини ― на загальну суму понад 5 000 гривень.

Після того залишки каннабісу у вигляді сухої подрібненої речовини було знайдено і вилучено також у ході обшуку за місцем проживання підозрюваного.

Окрім того, під час того ж обшуку у господарській будівлі на його обійсті було знайдено ще й боєприпаси до вогнепальної зброї: магазин до автомата Калашникова з 30 патронами в ньому.

27 квітня, обласний апеляційний суд, оцінивши надані прокурором у цьому кримінальному провадженні докази, визнав колишнього правоохоронця винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів) та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання бойових припасів). Його засуджено до 6 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Великий проміжок часу між викриттям злочинів та остаточним судовим рішенням пов’язаний з апеляційним оскарженням попередніх рішень судів як стороною захисту, так і стороною обвинувачення. Результатом одного з таких оскаржень було навіть виправдання підсудного через нібито недоведеність його вини.

Не погоджуючись із таким висновком і вважаючи переконливими докази скоєння злочинів саме підсудним, сторона державного обвинувачення послідовно і наполегливо доводила це при кожному новому судовому розгляді. Як результат, після прийняття до уваги наявних доказів суд усе-таки погодився з думкою прокурора.

Вирок апеляційного суду набрав законної сили з моменту проголошення.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ