Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 23:19:16

Прокурором доведено в суді вину вбивці двох осіб

25.04.2015   09:42

Прокуратура Чернігівської області підтримала в суді державне обвинувачення 47-річного жителя Городнянського району у вбивстві двох людей, скоєному у вересні минулого року в с. Півнівщина.

Вироком Щорського районного суду від 21 квітня обвинуваченого визнано винним і засуджено до 15 років позбавлення волі.
 
Як вже повідомлялося раніше, у с. Півнівщина двох місцевих жителів було знайдено в будинку одного з них з ознаками насильницької смерті, а саме множинними ножовими ранами. Одному з потерпілих було нанесено двадцять три удари ножем у груди та чотири в область голови, другому — п’ятнадцять ударів ножем у тулуб.
 
Досудовим розслідуванням цього злочину встановлено, що вбивство скоїв чоловік, який мешкав у сусідньому селі Великий Листвен. З убитими його пов’язувала спільна пиятика. Злочин скоєно на ґрунті особистого конфлікту, у стані сильного алкогольного сп’яніння.
 
Висновки слідства знайшли підтвердження в суді. Захисна версія підсудного, нібито він тільки оборонявся, спростовується кількістю завданих ударів. Їх розташування свідчить про те, що вже після перших ударів жертви впали і не чинили спротиву, тобто ніякої необхідності в обороні не було.
 
Засуджений є колишнім військовим, вихідцем з благополучної родини. Але раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини