Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 09:59:11

Органи прокуратури області вживають заходів до стягнення з підприємств на користь держави боргів за спожитий природний газ

21.04.2015   07:11Агенцiя

Органами прокуратури Чернігівської області тільки з початку цього року заявлено 6 позовів до суду про стягнення з суб’єктів господарювання на користь державних і комунальних підприємств заборгованості за спожитий природний газ.

Зокрема, в інтересах держави в особі ПАТ «Нафтогаз України» прокуратурою області пред’явлено до суду 4 позови про стягнення з приватного підприємства заборгованості за використаний природний газ на загальну суму понад 65 млн грн.

Внесення позовів обумовлене неналежним виконанням відповідачем узятих на себе договірних зобов’язань та несвоєчасне проведення оплати за отриманий газ.

Робота прокуратури на даному напрямку триває.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 09:52

Новозаводський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин.

Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20

Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини