Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 грудня, 14:14:46

Прокуратура довела в суді вину "телефонного" шахрая, який обманом присвоював кошти довірливих чернігівців

20.04.2015   07:38

Прокуратурою міста Чернігова доведено в суді вину «телефонного» шахрая, який заволодівав коштами довірливих чернігівців під приводом того, що нібито їх родичі за вчинення протиправних дій потрапили в міліцію, а він за гроші може їм допомогти.

Здебільшого жертвами шахрая ставали батьки, яким він говорив, що їх син за кермом автомобіля збив людину й потрібні кошти, щоб «відкупитися» від претензій жертви ДТП. 11 потерпілих, які прийняли це на віру, віддали йому великі суми коштів, які він присвоїв.

У той же час, затримати злочинця «на гарячому» допомогли дії двох громадян, які опанували себе, самостійно перевірили повідомлену їм інформацію і, переконавшись у її неправдивості, викликали працівників міліції.

Попри те, що підсудний до останнього заперечував свою вину, її було доведено показами потерпілих, які впізнали підсудного, та іншими наданими державним обвинувачем доказами.

За скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 190 (заволодіння майном потерпілих шляхом обману, вчинене повторно) обвинуваченого 8 квітня засуджено до трьох років позбавлення волі.

Також суд задовольнив заявлені в рамках провадження цивільні позови потерпілих про відшкодування матеріальної та моральної шкоди.

Останні новини Чернігівщини

До 15 та 14 років ув’язнення засуджено двох чоловіків, які вбили знайомого та викрали його трактор для продажу 11:21

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури двох жителів міста Мена Корюківського району визнано винними в умисному вбивстві та незаконному заволодінні транспортним засобом, поєднаному з насильством, небезпечним для життя та здоров'я потерпілого, вчинених за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 115 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 11:17

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинув 67-річний пішохід.

“Грінч. Той, що вкрав Різдво” — запальна прем’єра у різдвяно-новорічні свята! 11:13

Святковий різдвяно-новорічний сезон у Чернігівському обласному філармонійному центрі триває! І за кілька днів до Різдва, 20 грудня 2025 року, артисти філармонійного центру зробили юним та дорослим глядачам святковий подарунок — яскраву прем’єру дитячої музичної казки у постановці Олександра Сєроштанова та Марини Маккей “Грінч. Той, що вкрав Різдво”.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

22 грудня: цей день в Україні і світі 09:02

День 1398 Російська агресія - Day 1398 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини