Стан інфекційної захворюваності в Чернігові за І квартал 2015 року
За даними Чернігівського міського управління Головного управління Держсанепідслужби України в області показник захворюваності на сальмонельозні інфекції по місту Чернігову знизився на 62,0% порівняно з аналогічним періодом 2014 року і становить 3,8 на 100 тис. населення (всього 11 випадків).
Зменшилась кількість випадків захворювання на гострі кишкові інфекції, спричинені встановленими збудниками на 47,2% (всього 115 випадків) та невстановленими збудниками на 28,0% (всього 69 випадків), що становить 38,7 на 100 тис. населення та 23,9 на 100 тис. населення відповідно.
Натомість, за звітний період порівняно з минулим роком на 25,9% виріс показник захворювання на туберкульоз органів дихання - 15,2 на 100 тис. населення (всього 44 випадки).
У 2015 році зареєстровано 11 випадків захворюваності на кашлюк, що становить 3,8 на 100 тис. населення.
У порівнянні з минулим роком зменшився показник захворюваності на вітряну віспу на 17,9% (всього 845 випадків) – 291,5 на 100 тис. населення та скарлатину на 58,1% (всього 31 випадок) – 10,7 на 100 тис. населення.
У першому кварталі 2015 року на території міста не зареєстровано випадків захворювання на поліомієліт, правець, дифтерію, менінгококову інфекцію, епідемічний паротит, кір, краснуху.
Лікарі застерігають: не можна нехтувати правилами елементарної гігієни та за наявності симптомів захворювання якомога раніше звертатися до медзакладу для своєчасної діагностики небезпечних хвороб.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression