Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:17:00

Спецбатальйон "Чернігів" відзначає річницю створення

16.04.2015   16:05

У святкуванні річниці створення батальйону міліції особливого призначення «Чернігів» взяв участь перший заступник Голови Верховної Ради України Андрій Парубій.

Привітати бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Чернігів» УМВС в Чернігівській області зі святом прибули представники влади, Народні депутати, друзі і побратими спецпризначенців.

Чернігівці з повагою зустріли почесного гостя, який стояв біля витоків створення спецбатальйону «Чернігів», першого заступника Голови Верховної Ради України Андрія Парубія.

Виступаючи перед зібранням, Андрій Володимирович підкреслив, що історія батальйону «Чернігів» - це історія України. Його ядро становлять хлопці, які стояли за правду на Майдані. Коли ж виникла зовнішня загроза українській державності, вони вдягли однострої і поїхали боронити наші рубежі. Нині батальйон «Чернігів» боронить в Станиці Луганській одну з найнебезпечніших ділянок.

Андрій Парубій виконав почесну місію – вручив ряду бійців грамоти і відзнаки Верховної Ради України та цінні подарунки.

В урочистостях з нагоди річниці створення батальйону патрульної служби міліції спеціального призначення «Чернігів» також взяли участь екс-заступник Міністра внутрішніх справ Микола Величкович, Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Валерій Куліч, Голова Чернігівської обласної Ради Микола Звєрєв, начальник УМВС в Чернігівській області Едуард Альохін.

В ході офіційної частини спецпризначенці також отримали з рук колишнього комбата, а нині заступника начальника Управління МВС в Чернігівській області Романа Пицківа відомчі відзнаки, грошові винагороди та чергові спеціальні звання.

Також отримали заохочення чернігівці і від Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівської обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.