Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 червня, 20:29:59

Завдяки прокуратурі у Сосницькому районі приведуть у належний стан об’єкти цивільного захисту

16.04.2015   13:19Агенцiя

За позовом прокуратури суд зобов’язав районну владу вжити заходи зі створення та утримання фонду споруд цивільного захисту

Прокуратура довела в суді правомірність своїх позовних вимог про зобов’язання органів державної влади вжити заходи для приведення у належний стан об’єктів цивільного захисту в Сосницькому районі області.

Розглянувши позов прокуратури цього району, Чернігівський окружний адміністративний суд 7 квітня прийняв рішення про правомірність її позовних вимог.

Судовим рішенням визнано протиправною бездіяльність райдержадміністрації щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, організації їх належного обліку на території району.

Також цим документом Сосницьку районну державну адміністрацію зобов’язано вжити заходи для визначення потреби у спорудах цивільного захисту на території району і створення фонду цих споруд. Окрім того, за рішенням суду вона має прийняти рішення щодо непридатних об’єктів цивільного захисту на території району.

Довідково:

На території Сосницького району Чернігівської області з населенням більше 18 тисяч чоловік розташовано 12 протирадіаційних укриттів. За критеріями Інструкції з утримання захисних споруд цивільного захисту у мирний час, 9 з них є не готовими і 3 ― обмежено готовими.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини