Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:12:54

Завдяки прокуратурі у Сосницькому районі приведуть у належний стан об’єкти цивільного захисту

16.04.2015   13:19Агенцiя

За позовом прокуратури суд зобов’язав районну владу вжити заходи зі створення та утримання фонду споруд цивільного захисту

Прокуратура довела в суді правомірність своїх позовних вимог про зобов’язання органів державної влади вжити заходи для приведення у належний стан об’єктів цивільного захисту в Сосницькому районі області.

Розглянувши позов прокуратури цього району, Чернігівський окружний адміністративний суд 7 квітня прийняв рішення про правомірність її позовних вимог.

Судовим рішенням визнано протиправною бездіяльність райдержадміністрації щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, організації їх належного обліку на території району.

Також цим документом Сосницьку районну державну адміністрацію зобов’язано вжити заходи для визначення потреби у спорудах цивільного захисту на території району і створення фонду цих споруд. Окрім того, за рішенням суду вона має прийняти рішення щодо непридатних об’єктів цивільного захисту на території району.

Довідково:

На території Сосницького району Чернігівської області з населенням більше 18 тисяч чоловік розташовано 12 протирадіаційних укриттів. За критеріями Інструкції з утримання захисних споруд цивільного захисту у мирний час, 9 з них є не готовими і 3 ― обмежено готовими.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА

Як гідно відзначити 25-річчя Конституції України обговорили в ОДА 11:21

Концепцію проведення заходів з нагоди відзначення 25-ї річниці Конституції України обговорили 17 червня на робочій нараді під керівництвом заступниці голови ОДА Олени Думи.

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація

У Держпродспоживслужбі запевняють: від початку року в регіоні зберігається благополучна епізоотична ситуація 11:09

За словами фахівців Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, від початку року і досі Чернігівська область залишається благополучною по інфекційних захворюваннях тварин.