Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 20:56:32

Завдяки прокуратурі у Сосницькому районі приведуть у належний стан об’єкти цивільного захисту

16.04.2015   13:19Агенцiя

За позовом прокуратури суд зобов’язав районну владу вжити заходи зі створення та утримання фонду споруд цивільного захисту

Прокуратура довела в суді правомірність своїх позовних вимог про зобов’язання органів державної влади вжити заходи для приведення у належний стан об’єктів цивільного захисту в Сосницькому районі області.

Розглянувши позов прокуратури цього району, Чернігівський окружний адміністративний суд 7 квітня прийняв рішення про правомірність її позовних вимог.

Судовим рішенням визнано протиправною бездіяльність райдержадміністрації щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту, організації їх належного обліку на території району.

Також цим документом Сосницьку районну державну адміністрацію зобов’язано вжити заходи для визначення потреби у спорудах цивільного захисту на території району і створення фонду цих споруд. Окрім того, за рішенням суду вона має прийняти рішення щодо непридатних об’єктів цивільного захисту на території району.

Довідково:

На території Сосницького району Чернігівської області з населенням більше 18 тисяч чоловік розташовано 12 протирадіаційних укриттів. За критеріями Інструкції з утримання захисних споруд цивільного захисту у мирний час, 9 з них є не готовими і 3 ― обмежено готовими.

Останні новини Чернігівщини

 У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон»

У Чернігові відбувся «Нова пошта напівмарафон» 17:48

19 вересня у Чернігові пройшов напівмарафон Нової пошти. Забіги стартували з Красної площі та об’єднали понад 1500 бігунів.

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста

«ШКВАРКА-FEST»: спортивно, весело та смачно. У Семенівці по-новому відзначили День міста 17:37

Щороку, у вересні, жителі Семенівки з нетерпінням чекають свята, яке об’єднує нас усіх – День міста.

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини