Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 12:34:08

За втручання прокуратури мобілізованого поновлено на роботі

16.04.2015   09:36

За втручання Ніжинської міжрайонної прокуратури Чернігівської області поновлені трудові права громадянина, призваного для проходження військової служби під час мобілізації.

Керівництво підприємства, яке його звільнило, після початку кримінального провадження за цим фактом у добровільному порядку скасувало наказ про це звільнення. Працівника поновлено на посаді та прийнято рішення виплатити йому середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Цьому передувало проведення в рамках кримінального провадження слідчих дій, які створили підґрунтя для подальшого об’єктивного розслідування. Зокрема, на підприємстві були вилучені оригінали документів, що стосувалися звільнення мобілізованого; допитано осіб, обізнаних про обставини справи.

На сьогодні розслідування триває. Правова кваліфікація дій службових осіб підприємства ― ч. 1 ст. 172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю).

Встановлено, що мешканця Ніжина, який працював за робітничою спеціальністю на одному з місцевих підприємств і в лютому був призваний до Збройних сил України за оголошеною частковою мобілізацією, звільнили з роботи нібито за прогул без поважних причин «заднім числом».

Останні новини Чернігівщини

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах”

Антоній Баришевський: сольна програма у “Сіверських музичних вечорах” 12:24

Один з найіменитіших сучасних піаністів України, лауреат десятків міжнародних конкурсів і всеукраїнських фестивалів Антоній Баришевський представив свою сольну програму чернігівським глядачам 17 червня в рамках ХХ Міжнародного фестивалю класичної музики “Сіверські музичні вечори”.

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії

Прилуки: питання погашення заборгованості із заробітної плати обговорили на черговому засіданні комісії 12:16

17 червня у малій залі міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Ніжин:

Ніжин: "Безпечне місто" - потужна програма для розкриття та недопущення злочинів 12:00

17 червня міський голова Олександр Кодола та радник міського голови Сергій Охонько відвідали пункт відеоспостереження, куди надходить інформація з камер відеонагляду.

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста

Програма DOBRE запрошує до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста 11:40

Представників громадських організацій, ініціативних груп та активних громадян з громад-партнерів програми DOBRE запрошуємо до навчання в Чернігівській літній школі громадського активіста, яку організовує ГО “Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень” спільно з громадським об'єднанням “Спілка ініціатив Чернігівщини”.

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих

У Чернігові відкрили пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих 11:37

У Чернігові створений пункт вакцинації проти COVID-19 для всіх бажаючих. Він працюватиме по вихідних і вперше відкриеться вже 19 червня.