Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 червня, 05:58:44

Замість провалу – смітник. ФОТОфакт

16.04.2015   09:14

На території «Комсомольського парку», що знаходиться в місті Чернігові між вулицями Пухова та Кільцева, під впливом ерозійних процесів утворився провал глибиною біля 5 метрів і довжиною біля 20 метрів, який несе загрозу руйнування як самого парку так і здоров’ю відпочиваючих мешканців.

Чернігівською міською радою у березні місяці поточного року було прийнято рішення щодо проведення робіт по ліквідації провалу ґрунту з метою запобігання його подальшого збільшення. З цією метою заступником міського голови Миргородським М.М. досягнуто домовленостей з комерційними структурами щодо безоплатної технічної допомоги для врегулювання питання.

Як відомо із засобів масової інформації було заплановано засипати провал залишками бетонних конструкцій, які утворились в результаті проведення робіт з реконструкції будинку по вулиці 50 років ВЛКСМ у місті Чернігові, та піщано-ґрунтовою сумішшю. Проте, документи щодо порядку виконання інженерно-будівельних робіт не розроблялись та не затверджувались в установленому законом порядку.

Однак, добра справа, розпочата міськими керманичами, геть зіпсована її недбалим виконанням. Як виявилося, засипання провалу проводиться не тільки залишками бетону та ґрунту, а й будівельним сміттям та просто побутовими відходами, зверху це все прикрито пнями викорчуваних дерев. Наслідками таких дій є псування і забруднення земель та негативний вплив на підземні водоносні горизонти, наслідки якого на даному етапі оцінити не можливо. Зазначеними діями порушено вимоги ст. 33 Закону України «Про відходи» та ст. 46 Закону України «Про охорону земель».

Тому постає питання – чому роботи по ліквідації провалу та рекультивації схилу «Комсомольського парку» перетворилися на просте засипання його різного виду відходами? Наскільки прийняті рішення будуть ефективними в інженерно-технічному плані та безпечними для навколишнього природного середовища?
Чи може, будівельники просто знайшли місце, куди можна «прилаштувати» своє сміття при мовчазній згоді Чернігівської міської ради?


Начальник інспекції Л.Г. Бурковський

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини