Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 05:45:26

Замість провалу – смітник. ФОТОфакт

16.04.2015   09:14

На території «Комсомольського парку», що знаходиться в місті Чернігові між вулицями Пухова та Кільцева, під впливом ерозійних процесів утворився провал глибиною біля 5 метрів і довжиною біля 20 метрів, який несе загрозу руйнування як самого парку так і здоров’ю відпочиваючих мешканців.

Чернігівською міською радою у березні місяці поточного року було прийнято рішення щодо проведення робіт по ліквідації провалу ґрунту з метою запобігання його подальшого збільшення. З цією метою заступником міського голови Миргородським М.М. досягнуто домовленостей з комерційними структурами щодо безоплатної технічної допомоги для врегулювання питання.

Як відомо із засобів масової інформації було заплановано засипати провал залишками бетонних конструкцій, які утворились в результаті проведення робіт з реконструкції будинку по вулиці 50 років ВЛКСМ у місті Чернігові, та піщано-ґрунтовою сумішшю. Проте, документи щодо порядку виконання інженерно-будівельних робіт не розроблялись та не затверджувались в установленому законом порядку.

Однак, добра справа, розпочата міськими керманичами, геть зіпсована її недбалим виконанням. Як виявилося, засипання провалу проводиться не тільки залишками бетону та ґрунту, а й будівельним сміттям та просто побутовими відходами, зверху це все прикрито пнями викорчуваних дерев. Наслідками таких дій є псування і забруднення земель та негативний вплив на підземні водоносні горизонти, наслідки якого на даному етапі оцінити не можливо. Зазначеними діями порушено вимоги ст. 33 Закону України «Про відходи» та ст. 46 Закону України «Про охорону земель».

Тому постає питання – чому роботи по ліквідації провалу та рекультивації схилу «Комсомольського парку» перетворилися на просте засипання його різного виду відходами? Наскільки прийняті рішення будуть ефективними в інженерно-технічному плані та безпечними для навколишнього природного середовища?
Чи може, будівельники просто знайшли місце, куди можна «прилаштувати» своє сміття при мовчазній згоді Чернігівської міської ради?


Начальник інспекції Л.Г. Бурковський

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини