Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:56:23

Волонтери закликають громаду Чернігівщини вшанувати пам'ять полеглих воїнів у поминальні дні

16.04.2015   08:08Агенцiя

Єдиний Волонтерський Центр уже традиційно зібрав ЗМІ, аби прозвітувати про зроблене та поділитися планами на майбутнє. Прес-конференція волонтерів відбулася сьогодні, 15 квітня. У ній взяли участь представники ЄВЦ Ірина Березинець, Євгеній Петренко, Станіслав Тавлуй та співорганізатор деяких волонтерських заходів Оксана Тунік-Фріз.

Волонтери зазначили, що наразі головна їх потреба — людський ресурс. Зараз не вистачає охочих для плетіння маскувальних сіток та збору продуктів.

Також представники ЄВЦ розповіли про основні витрати. Зокрема, повідомили, що за авто-лазню для бійців уже повністю розрахувалися із власником.

Особливу увагу було зосереджено на анонсуванні найближчих подій. Так, у п’ятницю, 17 квітня, о 18.00 на Красній площі м. Чернігова відкриватимуть другу пам’ятну дошку загиблим землякам.

А у неділю, 19 квітня, о 12.00 від центральної брами на кладовищі «Яцево» рушить Поминальна хода до поховань полеглих воїнів. Захід відбуватиметься у рамках проекту «Родинне коло Чернігівщини».

До зазначених подій волонтери запрошують долучитися громаду Чернігівщини.

— Ми маємо показати родинам загиблих, що про їх близьких не лише пам’ятають, а й шанують їх героїзм та розділяють горе втрати, — підсумувала Ірина Березинець.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.