Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 вересня, 04:56:29

Чернігівській міській лікарні № 1 нагально потрібні ліки

16.04.2015   08:06

Чернігівська міська лікарня № 1 намагалась закупити ліки (160 найменувань), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Конкурсним комітетом лікарні 18.03.2015 були оголошені відкриті торги за скороченою процедурою. Лікарня зазначила наступну причину впровадження скороченої процедури проведення тендеру: «До складу лікарні входять: відділення інтенсивної терапії, кардіологічне відділення, пульмонологічне відділення, отоларингологічне відділення, неврологічне відділення, які надають невідкладну медичну допомогу хворим міста. Лікарські засоби застосовуються для невідкладної медичної допомоги, профілактики, діагностики та лікування захворювань людей або змін стану та функцій організму.

Понад 80% лікарської допомоги, що надається на сьогодні в Чернігівській міській лікарні № 1 Чернігівської міської ради, становить медикаментозна терапія». Міська лікарня №1 намагалась закупити необхідні ліки ще у березні місяці, однак конкурсна пропозиція поступила лише  від ТОВ «БАДМ-Б» і, відповідно до законодавства, конкурсний комітет 06.03.2015 прийняв рішення відмінити торги.

У зв’язку з цим у лікарні виникла нагальна потреба в закупівлі лікарських засобів для надання невідкладної медичної допомоги, профілактики, діагностики та лікування захворювань людей. Тому, для проведення процедури закупівлі ліків, лікарня скоротила термін подання пропозицій конкурсних торгів до 10 робочих днів. Розкриття конкурсних пропозицій відбулось 03.04.2015.

Однак, лікарня в черговий раз була змушена відмінити торги, оскільки на участь у конкурсі не було подано жодної пропозиції. Лікувальний заклад планував витратити на закупівлю ліків 500 000 грн.

З початку року лікарня 4 рази оголошувала про тендерні закупівлі. З яких 2 виявились вдалими. Були закуплені наркотичні та психотропні препарати на загальну суму 1 465 502,6 грн. та засоби дезінфекції – 189 495 грн.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 33 нових випадки COVID-19 19:21

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 22 вересня в області зафіксовано 33 нових випадки COVID-19.

Протизсувні роботи на березі Снова у Седневі може частково профінансувати обласний прориродоохоронний фонд 16:43

У Седневі поблизу навчально-виховного комплексу вздовж берегової зони річки Снов поступово зсувається ґрунт. Ситуацію обговорили вчора, 21 вересня, в облдержадміністрації на нараді, яку провів заступник голови Чернігівської ОДА Дмитро Іванов.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2 544 особи 16:31

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 22 вересня в області щеплено першою та другою дозою 309 840 людей.

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері

В Чернігівській обласній прокуратурі обговорили стан протидії злочинності у бюджетній сфері 16:29

У середу 22 вересня року, під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону.

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді

62 мільйони гривень на реалізацію проєктів стратегії розвитку планують витратити у Срібнянській громаді 10:14

Для реалізації 44 проєктів першого плану з реалізації Стратегії розвитку до 2027 року Робоча група пропонує витратити 62 мільйони гривень. Ці проєкти планують реалізувати за перші два роки та три місяці впровадження стратегії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини