Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 12:04:21

Чернігівській міській лікарні № 1 нагально потрібні ліки

16.04.2015   08:06

Чернігівська міська лікарня № 1 намагалась закупити ліки (160 найменувань), як повідомляє «Вісник державних закупівель».

Конкурсним комітетом лікарні 18.03.2015 були оголошені відкриті торги за скороченою процедурою. Лікарня зазначила наступну причину впровадження скороченої процедури проведення тендеру: «До складу лікарні входять: відділення інтенсивної терапії, кардіологічне відділення, пульмонологічне відділення, отоларингологічне відділення, неврологічне відділення, які надають невідкладну медичну допомогу хворим міста. Лікарські засоби застосовуються для невідкладної медичної допомоги, профілактики, діагностики та лікування захворювань людей або змін стану та функцій організму.

Понад 80% лікарської допомоги, що надається на сьогодні в Чернігівській міській лікарні № 1 Чернігівської міської ради, становить медикаментозна терапія». Міська лікарня №1 намагалась закупити необхідні ліки ще у березні місяці, однак конкурсна пропозиція поступила лише  від ТОВ «БАДМ-Б» і, відповідно до законодавства, конкурсний комітет 06.03.2015 прийняв рішення відмінити торги.

У зв’язку з цим у лікарні виникла нагальна потреба в закупівлі лікарських засобів для надання невідкладної медичної допомоги, профілактики, діагностики та лікування захворювань людей. Тому, для проведення процедури закупівлі ліків, лікарня скоротила термін подання пропозицій конкурсних торгів до 10 робочих днів. Розкриття конкурсних пропозицій відбулось 03.04.2015.

Однак, лікарня в черговий раз була змушена відмінити торги, оскільки на участь у конкурсі не було подано жодної пропозиції. Лікувальний заклад планував витратити на закупівлю ліків 500 000 грн.

З початку року лікарня 4 рази оголошувала про тендерні закупівлі. З яких 2 виявились вдалими. Були закуплені наркотичні та психотропні препарати на загальну суму 1 465 502,6 грн. та засоби дезінфекції – 189 495 грн.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.