Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 23:45:26

На Чернігівщині СБУ вилучила у контрабандиста старовинну картину. ФОТО

15.04.2015   12:25Агенцiя

Співробітники Управління Служби безпеки України в Чернігівській області спільно з працівниками митниці попередили спробу контрабандного вивезення з України старовинної картини.

3 квітня ц.р. на митному пункті пропуску «Горностаївка» під час огляду потягу «Київ - Санк-Петербург» було знайдено дешеву   репродукцію картини серед постільних приналежностей. На її звороньому боці під картоном правоохоронці виявили іншу картину, датовану 1914 роком. 37-річний громадянин України намагався приховати їх від митного контролю.

Картину направлено на мистецтвознавчу експертизу для встановлення їх історико-культурної цінності.

Слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розпочато кримінальне провадження за ознаками скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.201 (закінчений змах на вчинення контрабанди) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.