Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 19:54:27

Прокуратура через суд вимагає стягнути з акціонерного товариства до бюджету 40 тис грн боргу

15.04.2015   10:44

Прокуратурою Ічнянського району Чернігівської області в інтересах держави в особі Ічнянської міської ради й територіальної громади районного центру заявлено три позовні заяви до господарського суду про стягнення з Публічного акціонерного товариства «Ічнянський молочно-консервний комбінат» заборгованих коштів пайової участі на загальну суму 40 тис грн.

Встановлено, що керівництво цього підприємства, порушивши вимоги Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та умови договорів, укладених у минулому та поточному роках із Ічнянською міською радою, не сплатило кошти пайової участі у розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Ічня.

Об'єкти нерухомості, віднесені до 2 та 3 категорії складності, акціонерним товариством зведено у 2014 році. Тоді ж, згідно декларацій про готовність об'єктів до експлуатації, зареєстрованих Управлінням державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області, їх уведено в експлуатацію.

Проте, кошти пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту до місцевого бюджету досі не поступили.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.