Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 12:33:51

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

14.02.2012   09:31

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 31 злочин з них: 12 крадіжок індивідуального майна, 2 факти вилучення наркотиків, 1 факт збуту продукції порнографічного характеру, 3 факти нанесення тілесних ушкоджень, 10 фактів ухилення від сплати аліментів, 1 ухилення від адміннагляду, 1 факт збуту краденого, 1 затримання нелегальних мігрантів.

На території області виникло 3 пожежі (одна людина загинула).

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 240 адмінпротоколів, з них: 18 - за дрібне хуліганство, 69 - за порушення правил дорожнього руху.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 12 водіїв.

Останні новини Чернігівщини

У фокусі – проєкти з відновлення: з візитом на Чернігівщині – латвійська делегація 12:12

Днями Чернігівщину відвідали представники Міністерства закордонних справ та Посольства Латвії.

Чернігів — не дошка для оголошень: порушника правил благоустрою притягнуто до відповідальності 11:45

Інспектори комунального підприємства «Муніципальна варта» зафіксували випадки масового несанкціонованого розміщення рекламних оголошень на електроопорах міста.

На Чернігівщині поліція викрила інженера у службовій недбалості під час реконструкції адмінбудівлі 11:24

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру інженеру з технічного нагляду, який допустив порушення під час реконструкції адміністративної будівлі центру надання соціальних послуг у Чернігівському районі.

Бронза Єлизавети Шевченко на Кубку Європи з дзюдо в Ризі 10:53

З 21 до 22 березня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо Riga Senior European Cup 2026, який зібрав понад 250 спортсменів із 27 країн світу.

Пліч-о-пліч до перемоги: молодь Чернігівщини змагатиметься у всеукраїнських студентських лігах 10:42

Область активно долучається до національного спортивного проєкту «Пліч-о-пліч: всеукраїнські студентські ліги», який об’єднує студентську молодь навколо спорту, командного духу та здорового способу життя.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини