Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 лютого, 03:53:49

Міліція Чернігівщини вдосконалює вогневу підготовку

15.04.2015   07:42Агенцiя

На військовому полігоні працівники міліції міських та районних відділів внутрішніх справ Чернігівщини проводять стрільби з автоматичної зброї та гранатометів.

Враховуючи стан проведення АТО на Сході та відповідно до вимог Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, з особовим складом підрозділів та служб УМВС в Чернігівській області проводяться практичні заняття.

Правоохоронці відпрацьовують тактику дій під час несення служби на блокпостах, в умовах наступу та оборони, вдосконалюють навички затримання озброєного злочинця.

Також з правоохоронцями проводяться навчальні стрільби з табельної вогнепальної та автоматичної зброї, гранатометів та застосування ручних гранат.

Співробітниками сектору професійної підготовки працівників органів внутрішніх справ УМВС України в Чернігівській області був підготовлений план проведення теоретичних та практичних занять з урахуванням вимог МВС та виконання завдань працівниками міліції в зоні проведення АТО.

Завдяки добре налагодженій співпраці МВС, міністерства оборони та відповідних служб обох відомств на місцях, міліціонери Чернігівщини мають змогу використовувати стрільбища та полігони Збройних Сил України, що розташовані на території області. А спеціалісти з вогневої підготовки ЗСУ надають всебічну допомогу та консультації з належної підготовки працівників внутрішніх справ області.

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організатора та двох його спільників, які вчиняли підпали ресторанів в Чернігові 19:57

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора та двох його спільників, які скоїли підпали ресторанів в Чернігові.

Енергостійкість бізнесу в дії…

Енергостійкість бізнесу в дії… 16:55

Кафе «Городок» у прифронтовому Новгороді-Сіверському — приклад того, як родинна справа розвивається навіть у непрості часи. Наприкінці минулого року кафе зробило важливий крок уперед — розширило послуги з приготування їжі завдяки гранту за програмою «Власна справа», яку адмініструє державна служба зайнятості.

Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47

З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону

Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44

Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа»

Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54

Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.