Владислав Атрошенко вітає чернігівців із Великоднем!
Дорогі жителі Чернігівщини, земляки, брати та сестри православного Сіверського краю!

Світлі Пасхальні свята вкотре переконливо доводять нам усім, що добро завжди перемагає зло, а сила життя знову взяла верх над порожнечею смерті.
Ця історія має властивість повторюватись та відтворюватись безкінечно. Незмінною, непідвладною часу залишається ЛЮБОВ до ближнього, до народу, до держави – це все ми пізнаємо тільки через ЛЮБОВ до ВСЕВИШНЬОГО.
У ГОСПОДА ми черпаємо мудрість, щедрість, всепрощення, вчимося бути сильними, щоб чесно захистити найдорожче – мир на нашій рідній вільній Українській землі.
І хоч у кожного своя дорога до ВІРИ, БОГ у нас єдиний.
Нехай же світлий день ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ зміцнить і згуртує нас.
Нехай БОЖА БЛАГОДАТЬ милістю зійде на нашу матінку-землю.
Добра, любові, миру та процвітання зичу кожному особисто, кожній родині, всім містам та селам Чернігівщини, нашій ненці – Україні.
ХРИСТОС ВОСКРЕС–ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!
З повагою, Владислав АТРОШЕНКО, голова Чернігівської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»
PR
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.