Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 березня, 22:10:44

Прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного створення трьох штучних водойм

03.04.2015   06:43

Прокуратурою Городнянського району виявлено факт незаконного самочинного створення трьох штучних ставків на землях, які належать державі.

За вказаним фактом 30 березня розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 197-1 КК України.

Аналізом відомостей Державного земельного кадастру та виїздом на місце події встановлено, що на території Хотівлянської сільської ради Городнянського району за межами населеного пункту, поблизу орендованих ТОВ «Екологічний світ» земель водного фонду самовільно, за відсутності відповідного рішення органу виконавчої влади про передачу земельної ділянки у власність або надання її у користування, а також за відсутності вчиненого правочину щодо неї, до встановлення її меж на місцевості, одержання правовстановлюючих документів та державної реєстрації, всупереч встановленому законодавством порядку привласнено земельну ділянку сільськогосподарського призначення (сіножаті), яка відповідно до картографічних матеріалів є осушеними землями. Такі землі є особливо цінними.

На цій земельній ділянці шляхом зняття ґрунтового покриву створено 3 штучні водойми, розмірами близько 3 м на 7 м. У той же час, відомості про проект землеустрою щодо визначення умов зняття, збереження і використання родючого шару ґрунту та порядку проведення рекультивації порушених земель, у органів виконавчої влади відсутні.

У діях невстановлених осіб, які виразилися у самовільному зайнятті особливо цінних земель, використанні вказаних земель не за цільовим призначенням та знятті ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) без спеціального дозволу, вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України.

Останні новини Чернігівщини

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює

Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19

А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».

Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14

Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:13

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.

4 березня: цей день в Україні і світі

4 березня: цей день в Україні і світі 09:11

День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression

Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59

Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.