Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 31 липня, 04:41:39

Прокуратура довела в суді наявність корупційного правопорушення в діях керівника комунального підприємства

30.03.2015   13:30

Ніжинською міжрайонною прокуратурою доведено в суді вину керівника місцевого комунального підприємства у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів).

27 березня Ніжинський міськрайонний суд визнав цю посадову особу винною у вчиненні адміністративного корупційного правопорушення та наклав на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 300 грн.

Після такого рішення суду, згідно законодавства,  посадовій особі загрожує звільнення з посади. Також тепер має відбутися відшкодування завданих корупційним правопорушенням збитків.

Судом підтверджено факт того, що особа, являючись керівником комунального підприємства, усупереч ст. 14 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», при прийнятті рішень про преміювання підпорядкованих працівників здійснювала виплати грошових винагород чоловікові, з яким вони спільно проживають та пов’язані спільним побутом. При цьому про наявність конфлікту інтересів між своїми службовими повноваженнями та майновими інтересами близьких осіб свого безпосереднього керівника вона не повідомила.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь

Чернігівський район: рятувальники витягли собаку, яка впала у закинутий колодязь 20:19

29 липня о 16:37 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що неподалік с. Количівка Іванівської територіальної громади Чернігівського району до недіючого каналізаційного колодязя, глибиною близько 3-х метрів, потрапила собака.

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою

Тренінговий центр поліції Чернігівщини навчає колег з усієї країни за канадською системою 20:17

Тренінговий центр поліції Чернігівщини провів чергові навчальні збори для інструкторів з особистої безпеки та фахівців у галузі тактичної підготовки з 18 областей України.

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради

Рішення про передачу лісів територіальним громадам у числі прийнятих сьогодні депутатами обласної ради 20:11

30 липня відбулося засідання п'ятої сесії обласної ради восьмого скликання, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїм першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 7 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 30 липня в області зафіксовано 7 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 3 565 осіб 15:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 30 липня в області щеплено першою та другою дозою 146 820 людей.